Ipad 3 yolda mı?

İpad daha önceden Apple‘in çıkartmış olduğu İpad, İpad 2, İpad 2s bir çok kullanıcıyı mest etmiş ve isteklerine çok rahatlıkla karşılık vermişti.

Şimdi ise Apple çok daha farklı bir özelliğe sahip, bir çoklu çeşitleri bulunan yeni bir tasarıma ve görselliğe sahip olacak, olan İpad 3 çıkarmak için kolları sıvamış durumda.

iPad 3 tedariçiklerinden gerekse sızan bilgiler arasında Apple’ın yeni marka ve ürünüyle ilgili detayları daha öncesinden öğrenmemizi sağlayabiliyor. Sızan bilgiler arasında iPad 3’ün Mart ayı içerisinde tanıtılması beklenmektedir.

Son zamanlarda yayılan söylemlere göre iPad 3’ün daha önceki ürettiği hiç bir Apple ürünlerinde olmayan günümüzün yeni teklonojisine sahip olacağınıda iddaa etmektedir.  iPad 3’ün tasarımı İphohe 4S’teki görüğümüz gibi Siri gibi yazılımsal bir yenilik mi yoksa retina display gibi donanımsal bir yenilik mi olacağına konusunda hiçbir ipucu yok!

Sızan bilgiler arasında iPad 3’ün daha güçlü bir işlemciye ve 4 çekirdekli sahip olacağı dair bir çok kişinin iddaa ettiği iPad 3’Ün 4G LTE bağlantısını da destekleyeceği gelen duyumlar arasındadır. Apple üreticisinin tam olarak yeni çıkarağı iPad 3 ile tam anlamıyla bir çok firmanın tabletlerine fark atacağını ve bir çok özelliğe sahip çok şık tasarımıyla kullananlaraın vazgeçilmez bir hale geleceği dair söylentilerde gelen iddaalar arasındadır.Apple en çok fark atacağı kulvar ise yapılan dedikodulara göre İpad 3’ün 2048×1536 çözünürlük destekleyen retina display teknolojisine sahip bir ekran ile satışa sunulacak olmasıdır. Gelen iddalar çok güçlü olup artık merakle oturup Apple’in yeni çıkarcağı iPad 3′ ün nasıl bir özelliğe, tasarıma ve hakkındaki geniş bilgiyi tanıttığında her beraber öğrenmiş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir