Bir müşteri yaklaşımı : Zeus.com

Partner’i olduğumuz cPanel’in müşteri yaklaşımından sonra, Load Balancer arayışımız ile karşıma çıkan Zeus firmasının yaklaşımından bahsetmek istedim.

Zeus, şurada linki bulunan Load Balancer ve benzeri bir çok ürünü olan firmadır. Yollarımız Load Balancer ürünleri ile mail kanalı ile kesişti, çokta iyi oldu. Başlangıçta sadece ürüne ait bir demo talebinde bulundum ancak demonun ardından bir çok yurt dışı firmanın yaptığı üzere mail ile dönüş yaptılar. Dönüş yapan ön satış personeli öncelikle kendi firmamız için mi yoksa müşterimiz için mi kullanmak istediğimizi öğrendikten sonra, durum ile ilgili aynı gün içerisinde bir kaç kez mail attı. Maillerin tamamını büyük bir özveriyle yanıtladım.

Sonrasında yönelttiğim soru ve yanıt aşağıda ki gibi oldu ; ( Türkçe hali ile )

Merhaba,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Load Balancer servislerinizi bu hafta içerisinde test ediyor olacağım ancak testlerimizi tek bir domain üzerinde deneyeceğiz. İlerleyen süreçlerde cluster mail yapımız üzerinde yer alan 70.000 hesabı taşımayı planlıyoruz. Bu şekilde bir iş modeli üzerinde daha önce çalıştıysanız ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu noktada gelen yanıtı şimdiye kadar aldığım en samimi ve yardım sever tavır olduğunu düşünüyorum.

Merhaba,

Ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mailinizi meslektaşım ve aynı zamanda arkadaşım ****’a yönlendiriyorum. Kendisi size yardımcı olacaktır. Değil mi **** ?

Bir mail ortamında, kurumsal olduğunu düşündüğüm bir firmanın bu yaklaşımı ve CC’ye *’lar ile kapattığım çalışanın mailini eklemesi bu noktada beni etkileyen durum.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir